Make your own free website on Tripod.com
Home Komentari Mapa
Sezona 2004-05
 
     
     
Evo sezone 2004-2005
 Novosti
Slike
Sezona 2000/01
Sezona 2001/02
Sezona 2002-03
Sezona 2003-04
Sezona 2004-05
2005-2006


 

 
Brodsko - posavska županija
Prva županijska liga -

Pos Team                        P   W   D   L   F   A Pts 
  1 Zadrugar Oprisavci         29  21   2   6  73  22  65
  2 Sloga Gundinci             29  18   6   5  57  32  60 
  3 Amater Slavonski Brod      29  18   4   7  65  37  58 
  4 Slavonac Nova Kapela       29  15   4  10  51  41  49 
  5 NK Slobodnica              29  14   6   9  76  47  48 
  6 Mladost Sibinj             29  12   8   9  50  39  44 
  7 Slavonija Bodovaljci       29  13   5  11  47  46  44 
  8 Posavac Davor              29  12   7  10  67  45  43 
  9 NK Batrina                 29  12   7  10  45  41  43 
 10 Psunj Sokol Okucani        29  13   3  13  49  49  42 
 11 Granicar Laze              29  12   5  12  49  46  41 
 12 Svacic Bagi Stari Slatnik  29  10  10   9  63  57  40 
 13 Gardun Garcin              29  10   7  12  40  47  37
 14 Sloga Vrpolje              29   6   1  22  41  88  19
 15 NK Podvinje                29   4   4  21  22  68  16
 16 Buducnost Rešetari         29   1   3  25  29 119   6

Pripetavanje::
Zadrugar Oprisavci – Šokadija Stari Mikanovci	1:2 a tamo    3:2

 1 . round
Buducnost Rešetari - NK Podvinje                              1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonac Nova Kapela              2:2
Mladost Sibinj - Sloga Gundinci                               1:1
Amater Slavonski Brod - Sloga Vrpolje                         3:2
Slavonija Bodovaljci - Zadrugar Oprisavci                     2:1
Granicar Laze - NK Slobodnica                                 1:1
NK Batrina - Posavac Davor                                    2:1
Gardun Garcin - Psunj Sokol Okucani                           3:0
 2 . round
Gardun Garcin - NK Batrina                                    0:0
Posavac Davor - Granicar Laze                                 4:2
NK Slobodnica - Slavonija Bodovaljci                          4:0
Zadrugar Oprisavci - Amater Slavonski Brod                    4:0
Sloga Vrpolje - Mladost Sibinj                                1:2
Sloga Gundinci - Svacic Bagi Stari Slatnik                    2:1
Slavonac Nova Kapela - Buducnost Rešetari                     2:0
Psunj Sokol Okucani - NK Podvinje                             1:2
 3 . round
Granicar Laze - Gardun Garcin                                 0:2
Slavonija Bodovaljci - Posavac Davor                          1:0
Amater Slavonski Brod - NK Slobodnica                         2:0
Mladost Sibinj - Zadrugar Oprisavci                           1:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloga Vrpolje                     4:1
Buducnost Rešetari - Sloga Gundinci                           4:5
NK Podvinje - Slavonac Nova Kapela                            0:1
NK Batrina - Psunj Sokol Okucani                              3:1
 4 . round
Gardun Garcin - Slavonija Bodovaljci                          1:1
NK Batrina - Granicar Laze                                    1:1
Posavac Davor - Amater Slavonski Brod                         3:1
NK Slobodnica - Mladost Sibinj                                2:1
Zadrugar Oprisavci - Svacic Bagi Stari Slatnik                0:0
Sloga Vrpolje - Buducnost Rešetari                            6:2
Sloga Gundinci - NK Podvinje                                  5:0
Psunj Sokol Okucani - Slavonac Nova Kapela                    0:1
 5 . round
Amater Slavonski Brod - Gardun Garcin                         2:0
Slavonija Bodovaljci - NK Batrina                             2:0
Mladost Sibinj - Posavac Davor                                2:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Slobodnica                     2:2
Buducnost Rešetari - Zadrugar Oprisavci                       2:5
NK Podvinje - Sloga Vrpolje                                   3:0
Slavonac Nova Kapela - Sloga Gundinci                         0:3
Granicar Laze - Psunj Sokol Okucani                           1:2
 6 . round
Gardun Garcin - Mladost Sibinj                                0:0
NK Batrina - Amater Slavonski Brod                            2:0
Granicar Laze - Slavonija Bodovaljci                          4:3
Posavac Davor - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:2
NK Slobodnica - Buducnost Rešetari                            2:0
Zadrugar Oprisavci - NK Podvinje                              3:0
Sloga Vrpolje - Slavonac Nova Kapela                          4:1
Psunj Sokol Okucani - Sloga Gundinci                          5:2
 7 . round
Svacic Bagi Stari Slatnik - Gardun Garcin                     3:1
Mladost Sibinj - NK Batrina                                   4:2
Amater Slavonski Brod - Granicar Laze                         2:0
Buducnost Rešetari - Posavac Davor                            1:1
NK Podvinje - NK Slobodnica                                   1:1
Slavonac Nova Kapela - Zadrugar Oprisavci                     1:0
Sloga Gundinci - Sloga Vrpolje                                3:1
Slavonija Bodovaljci - Psunj Sokol Okucani                    1:2
 8 . round
Gardun Garcin - Buducnost Rešetari                            3:2
NK Batrina - Svacic Bagi Stari Slatnik                        2:2
Granicar Laze - Mladost Sibinj                                1:1
Slavonija Bodovaljci - Amater Slavonski Brod                  3:2
Posavac Davor - NK Podvinje                                   5:2
NK Slobodnica - Slavonac Nova Kapela                          4:2
Zadrugar Oprisavci - Sloga Gundinci                           3:0
Psunj Sokol Okucani - Sloga Vrpolje                           4:1
 9 . round
NK Podvinje - Gardun Garcin                                   0:1
Buducnost Rešetari - NK Batrina                               0:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Granicar Laze                     4:1
Mladost Sibinj - Slavonija Bodovaljci                         2:1
Slavonac Nova Kapela - Posavac Davor                          3:0
Sloga Gundinci - NK Slobodnica                                1:1
Sloga Vrpolje - Zadrugar Oprisavci                            0:2
Amater Slavonski Brod - Psunj Sokol Okucani                   4:2
 10 . round
Gardun Garcin - Slavonac Nova Kapela                          1:2
NK Batrina - NK Podvinje                                      1:0
Granicar Laze - Buducnost Rešetari                            3:1
Slavonija Bodovaljci - Svacic Bagi Stari Slatnik              2:0
Amater Slavonski Brod - Mladost Sibinj                        5:2
Posavac Davor - Sloga Gundinci                                2:2
NK Slobodnica - Sloga Vrpolje                                 5:0
Psunj Sokol Okucani - Zadrugar Oprisavci                      1:2
 11 . round
Sloga Gundinci - Gardun Garcin                                2:0
Slavonac Nova Kapela - NK Batrina                             2:0
NK Podvinje - Granicar Laze                                   3:2
Buducnost Rešetari - Slavonija Bodovaljci                     1:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Amater Slavonski Brod             0:1
Sloga Vrpolje - Posavac Davor                                 5:2
Zadrugar Oprisavci - NK Slobodnica                            3:1
Mladost Sibinj - Psunj Sokol Okucani                          1:0
 12 . round
Gardun Garcin - Sloga Vrpolje                                 4:1
NK Batrina - Sloga Gundinci                                   1:2
Granicar Laze - Slavonac Nova Kapela                          0:0
Slavonija Bodovaljci - NK Podvinje                            1:0
Amater Slavonski Brod - Buducnost Rešetari                    5:0
Mladost Sibinj - Svacic Bagi Stari Slatnik                    0:0
Posavac Davor - Zadrugar Oprisavci                            1:3
Psunj Sokol Okucani - NK Slobodnica                           0:2
 13 . round
Zadrugar Oprisavci - Gardun Garcin                            3:0
Sloga Vrpolje - NK Batrina                                    1:3
Sloga Gundinci - Granicar Laze                                1:0
Slavonac Nova Kapela - Slavonija Bodovaljci                   3:1
NK Podvinje - Amater Slavonski Brod                           1:1
Buducnost Rešetari - Mladost Sibinj                           0:1
NK Slobodnica - Posavac Davor                                 1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Psunj Sokol Okucani               1:1
 14 . round
Gardun Garcin - NK Slobodnica                                 0:4
NK Batrina - Zadrugar Oprisavci                               2:0
Granicar Laze - Sloga Vrpolje                                 4:2
Slavonija Bodovaljci - Sloga Gundinci                         1:1
Amater Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela                  5:0
Mladost Sibinj - NK Podvinje                                  2:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Buducnost Rešetari                9:3
Psunj Sokol Okucani - Posavac Davor                           2:1
 15 . round
Posavac Davor - Gardun Garcin                                 3:2
NK Slobodnica - NK Batrina                                    4:2
Zadrugar Oprisavci - Granicar Laze                            1:0
Sloga Vrpolje - Slavonija Bodovaljci                          4:4
Sloga Gundinci - Amater Slavonski Brod                        1:0
Slavonac Nova Kapela - Mladost Sibinj                         2:1
NK Podvinje - Svacic Bagi Stari Slatnik                       2:2
Buducnost Rešetari - Psunj Sokol Okucani                      3:2
 16 . round
NK Podvinje - Buducnost Rešetari                              1:0
Slavonac Nova Kapela - Svacic Bagi Stari Slatnik              2:1
Sloga Gundinci - Mladost Sibinj                               1:0
Sloga Vrpolje - Amater Slavonski Brod                         0:2
Zadrugar Oprisavci - Slavonija Bodovaljci                     1:0
NK Slobodnica - Granicar Laze                                 6:2
Posavac Davor - NK Batrina                                    4:0
Psunj Sokol Okucani - Gardun Garcin                           1:1
 17 . round
NK Batrina - Gardun Garcin                                    3:0
Granicar Laze - Posavac Davor                                 1:3
Slavonija Bodovaljci - NK Slobodnica                          2:1
Amater Slavonski Brod - Zadrugar Oprisavci                    2:1
Mladost Sibinj - Sloga Vrpolje                                6:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloga Gundinci                    2:1
Buducnost Rešetari - Slavonac Nova Kapela                     0:5
NK Podvinje - Psunj Sokol Okucani                             1:2
 18 . round
Gardun Garcin - Granicar Laze                                 1:0
Posavac Davor - Slavonija Bodovaljci                          0:0
NK Slobodnica - Amater Slavonski Brod                         2:1
Zadrugar Oprisavci - Mladost Sibinj                           4:1
Sloga Vrpolje - Svacic Bagi Stari Slatnik                     0:1
Sloga Gundinci - Buducnost Rešetari                           3:1
Slavonac Nova Kapela - NK Podvinje                            4:1
Psunj Sokol Okucani - NK Batrina                              2:0
 19 . round
Slavonija Bodovaljci - Gardun Garcin                          1:0
Granicar Laze - NK Batrina                                    2:0
Amater Slavonski Brod - Posavac Davor                         3:1
Mladost Sibinj - NK Slobodnica                                0:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Zadrugar Oprisavci                1:5
Buducnost Rešetari - Sloga Vrpolje                            0:2
NK Podvinje - Sloga Gundinci                                  0:3
Slavonac Nova Kapela - Psunj Sokol Okucani                    5:0
 20 . round
Gardun Garcin - Amater Slavonski Brod                         2:2
NK Batrina - Slavonija Bodovaljci                             1:0
Posavac Davor - Mladost Sibinj                                0:1
NK Slobodnica - Svacic Bagi Stari Slatnik                     6:2
Zadrugar Oprisavci - Buducnost Rešetari                       9:0
Sloga Vrpolje - NK Podvinje                                   2:0
Sloga Gundinci - Slavonac Nova Kapela                         1:1
Psunj Sokol Okucani - Granicar Laze                           3:0
 21 . round
Mladost Sibinj - Gardun Garcin                                1:0
Amater Slavonski Brod - NK Batrina                            1:0
Slavonija Bodovaljci - Granicar Laze                          2:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Posavac Davor                     2:1
Buducnost Rešetari - NK Slobodnica                            1:6
NK Podvinje - Zadrugar Oprisavci                              0:4
Slavonac Nova Kapela - Sloga Vrpolje                          2:0
Sloga Gundinci - Psunj Sokol Okucani                          1:0
 22 . round
Gardun Garcin - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:2
NK Batrina - Mladost Sibinj                                   2:2
Granicar Laze - Amater Slavonski Brod                         4:1
Posavac Davor - Buducnost Rešetari                            9:1
NK Slobodnica - NK Podvinje                                   6:1
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Nova Kapela                     2:0
Sloga Vrpolje - Sloga Gundinci                                0:2
Psunj Sokol Okucani - Slavonija Bodovaljci                    5:2
 23 . round
Buducnost Rešetari - Gardun Garcin                            1:4
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Batrina                        1:1
Mladost Sibinj - Granicar Laze                                0:3
Amater Slavonski Brod - Slavonija Bodovaljci                  3:0
NK Podvinje - Posavac Davor                                   0:3
Slavonac Nova Kapela - NK Slobodnica                          5:3
Sloga Gundinci - Zadrugar Oprisavci                           4:0
Sloga Vrpolje - Psunj Sokol Okucani                           0:2
 24 . round
Gardun Garcin - NK Podvinje                                   2:0
NK Batrina - Buducnost Rešetari                               5:2
Granicar Laze - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:1
Slavonija Bodovaljci - Mladost Sibinj                         2:1
Posavac Davor - Slavonac Nova Kapela                          3:1
NK Slobodnica - Sloga Gundinci                                1:2
Zadrugar Oprisavci - Sloga Vrpolje                            4:0
Psunj Sokol Okucani - Amater Slavonski Brod                   1:1
 25 . round
Slavonac Nova Kapela - Gardun Garcin                          2:2
NK Podvinje - NK Batrina                                      1:2
Buducnost Rešetari - Granicar Laze                            0:3
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonija Bodovaljci              4:2
Mladost Sibinj - Amater Slavonski Brod                        2:2
Sloga Gundinci - Posavac Davor                                1:1
Sloga Vrpolje - NK Slobodnica                                 2:5
Zadrugar Oprisavci - Psunj Sokol Okucani                      2:0
 26 . round
Gardun Garcin - Sloga Gundinci                                2:1
NK Batrina - Slavonac Nova Kapela                             1:0
Granicar Laze - NK Podvinje                                   4:0
Slavonija Bodovaljci - Buducnost Rešetari                     6:0
Amater Slavonski Brod - Svacic Bagi Stari Slatnik             3:1
Posavac Davor - Sloga Vrpolje                                 7:1
NK Slobodnica - Zadrugar Oprisavci                            1:3
Psunj Sokol Okucani - Mladost Sibinj                          2:1
 27 . round
Sloga Vrpolje - Gardun Garcin                                 4:3
Sloga Gundinci - NK Batrina                                   4:1
Slavonac Nova Kapela - Granicar Laze                          0:1
NK Podvinje - Slavonija Bodovaljci                            1:3
Buducnost Rešetari - Amater Slavonski Brod                    1:5
Svacic Bagi Stari Slatnik - Mladost Sibinj                    5:3
Zadrugar Oprisavci - Posavac Davor                            2:0
NK Slobodnica - Psunj Sokol Okucani                           2:3
 28 . round
Gardun Garcin - Zadrugar Oprisavci                            0:4
NK Batrina - Sloga Vrpolje                                    6:0
Granicar Laze - Sloga Gundinci                                3:0
Slavonija Bodovaljci - Slavonac Nova Kapela                   2:0
Amater Slavonski Brod - NK Podvinje                           3:0
Mladost Sibinj - Buducnost Rešetari                           8:0
Posavac Davor - NK Slobodnica                                 4:1
Psunj Sokol Okucani - Svacic Bagi Stari Slatnik               5:2
 29 . round
NK Slobodnica - Gardun Garcin                                 2:3
Zadrugar Oprisavci - NK Batrina                               2:2
Sloga Vrpolje - Granicar Laze                                 1:2
Sloga Gundinci - Slavonija Bodovaljci                         2:0
Slavonac Nova Kapela - Amater Slavonski Brod                  2:3
NK Podvinje - Mladost Sibinj                                  1:3
Buducnost Rešetari - Svacic Bagi Stari Slatnik                2:6
Posavac Davor - Psunj Sokol Okucani                           3:0
 30 . round
Gardun Garcin - Posavac Davor                                 :
NK Batrina - NK Slobodnica                                    :
Granicar Laze - Zadrugar Oprisavci                           3:1
Slavonija Bodovaljci - Sloga Vrpolje                          :
Amater Slavonski Brod - Sloga Gundinci                        :
Mladost Sibinj - Slavonac Nova Kapela                         :
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Podvinje                       :
Psunj Sokol Okucani - Buducnost Rešetari                      :

Treća liga!

U horroru u Mikanovcima okrenuli smo 0:2 u 3:2 u posljednjih 13 min i treća liga je tu!

 

Gorka pilula na Zvrtku!

Pred 1000 ljudi izgubili 1:2 od Šokadije iz Starih Mikanovaca!

 

Proljetni prvaci!

Pobjedom protiv Garčina osigurano prvo mjesto i kvalifikacije su tu!

Jesenski prvaci!!!!!

Pobjedom protiv Laza osigurano prvo mjesto i naslov jesenskog prvaka.

Razbijena Slobodnica!
Toša Ilijašić s tri pogotka razbio dream team s Pavkovićem na čelu. Prvo gol desnom nogom pa onda glavom i na kraju lijevom za nedostižnih 3:0 u 20 minuti.

3-0 pometeni Gundinci!

Igra mačke i miša a ne derbi. S pola snage raznesen najljući protivnik za naslov prvaka. Nije vrijedno spomena.

Derbi protiv Garduna!

3-0. Protiv golobradih momaka iz Garčina predvođenih starim vukom Žikom odigrali smo na razini prvaka i rutinski dobili s 3-0. 2 Toma i 1 Jarić strijelci.

Pred momcima iz garduna je svijetla budućnost.

 

6 pobjeda u nizu.

Nakon poraza od Kapele nasalgali smo 6 pobjeda za redom. Redom su padali: Gundinci, Vrpolje, Okučani, Slobodnica, Davor i Garčin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Back Next
 
Copyright [2004][bera] All rights reserved