Make your own free website on Tripod.com
Home Komentari Mapa
Rezultati 2001-02
 
     
     
Rezultati u cijeloj godini:
 Novosti
Up


 

Brodsko - Posavska County - Brodsko - posavska županija
-------------------------------------------------------
Final Table:
 
 1. Željeznicar Slavonski Brod 30 23 2  5 87: 25 71 [promotion play-off, promoted]
---------------------------------------------------
 2. Zadrugar Oprisavci         30 18 4  8 65: 39 58
 3. Slavonac Nova Kapela       30 17 5  8 71: 40 56
 4. Posavac Davor              30 16 4 10 56: 40 52
 5. Svacic Bagi Stari Slatnik  30 16 2 12 73: 47 50
 6. Gardun Garcin              30 12 8 10 45: 42 44
 7. Omladinac Gornja Vrba      30 13 5 12 44: 51 44
 8. NK Batrina                 30 13 4 13 43: 45 43
 9. Tomislav Donji Andrijevci  30 12 7 11 42: 45 43
10. Slavonija Bodovaljci       30 12 6 12 55: 53 42
11. Omladinac Ciglenik         30 11 5 14 38: 51 38
12. Mladost Bicko Selo         30 10 7 13 48: 43 37
13. NK Podvinje                30 10 6 14 39: 33 36
14. Svjetlost Lužani           30  9 4 17 41: 56 31
---------------------------------------------------
15. Slavonac Stari Perkovci    30  9 3 18 37: 73 30 [relegated --> to group "East"]
16. MV Croatia Slavonski Brod  30  2 2 26 34:135  8 [relegated --> to group "Center"] 
 
 
Round 1                               Round 16
Mladost - Željeznicar          2:4     Željeznicar - Mladost          0:2
Podvinje - Omladinac (C)       8:0     Omladinac (C) - Podvinje       1:1
Slavonija - Zadrugar           2:4     Zadrugar - Slavonija           3:2
Gardun - Posavac               3:0     Posavac - Gardun               1:0
Svjetlost - Slavonac (SP)      2:0     Slavonac (SP) - Svjetlost      2:1
Omladinac (GV) - Slavonac (NK) 1:1     Slavonac (NK) - Omladinac (GV) 1:0
Svacic - MV Croatia            5:1     MV Croatia - Svacic            1:10
Batrina - Tomislav             3:0awd  Tomislav - Batrina             3:2
 
Round 2                               Round 17
Željeznicar - MV Croatia       8:0     MV Croatia - Željeznicar       1:4
Slavonac (NK) - Svacic         4:3     Svacic - Slavonac (NK)         3:2
Slavonac (SP) - Omladinac (GV) 2:1     Omladinac (GV) - Slavonac (SP) 3:0
Posavac - Svjetlost            2:1     Svjetlost - Posavac            0:0
Zadrugar - Gardun              1:0     Gardun - Zadrugar              2:2
Omladinac (C) - Slavonija      1:2     Slavonija - Omladinac (C)      1:1
Tomislav - Podvinje            2:1     Podvinje - Tomislav            0:1
Mladost - Batrina              1:1     Batrina - Mladost              0:0
 
Round 3                               Round 18
Podvinje - Mladost             2:1     Mladost - Podvinje             1:0
Batrina - Željeznicar          1:2     Željeznicar - Batrina          4:1
Slavonija - Tomislav           2:0     Tomislav - Slavonija           1:0
Gardun - Omladinac (C)         1:1     Omladinac (C) - Gardun         2:0
Svjetlost - Zadrugar           3:2     Zadrugar - Svjetlost           4:1
Omladinac (GV) - Posavac       3:0     Posavac - Omladinac (GV)       2:1
Svacic - Slavonac (SP)         2:0     Slavonac (SP) - Svacic         3:0
MV Croatia - Slavonac (NK)     1:5     Slavonac (NK) - MV Croatia     6:1
 
Round 4                               Round 19
Mladost - Slavonija            3:0     Slavonija - Mladost            0:3
Batrina - Podvinje             1:0     Podvinje - Batrina             0:1
Tomislav - Gardun              2:2     Gardun - Tomislav              1:1
Omladinac (C) - Svjetlost      1:0     Svjetlost - Omladinac (C)      3:1
Zadrugar - Omladinac (GV)      1:2     Omladinac (GV) - Zadrugar      0:1
Posavac - Svacic               3:0     Svacic - Posavac               1:2
Slavonac (SP) - MV Croatia     2:2     MV Croatia - Slavonac (SP)     1:4
Željeznicar - Slavonac (NK)    3:2     Slavonac (NK) - Željeznicar    2:1
 
Round 5                               Round 20
Gardun - Mladost               2:0     Mladost - Gardun               1:1
Slavonija - Batrina            1:2     Batrina - Slavonija            2:2
Podvinje - Željeznicar         0:2     Željeznicar - Podvinje         3:0
Svjetlost - Tomislav           1:1     Tomislav - Svjetlost           6:1
Omladinac (GV) - Omladinac (C) 2:0     Omladinac (C) - Omladinac (GV) 3:1
Svacic - Zadrugar              3:2     Zadrugar - Svacic              3:1
MV Croatia - Posavac           3:3     Posavac - MV Croatia           8:0
Slavonac (NK) - Slavonac (SP)  2:0     Slavonac (SP) - Slavonac (NK)  2:7
 
Round 6                               Round 21
Mladost - Svjetlost            2:0     Svjetlost - Mladost            2:1
Batrina - Gardun               2:0     Gardun - Batrina               1:0
Podvinje - Slavonija           0:0     Slavonija - Podvinje           3:2
Tomislav - Omladinac (GV)      0:1     Omladinac (GV) - Tomislav      0:0
Omladinac (C) - Svacic         1:3     Svacic - Omladinac (C)         1:0
Zadrugar - MV Croatia          6:1     MV Croatia - Zadrugar          0:4
Posavac - Slavonac (NK)        2:0     Slavonac (NK) - Posavac        3:0
Željeznicar - Slavonac (SP)    2:0     Slavonac (SP) - Željeznicar    1:4
 
Round 7                               Round 22
Omladinac (GV) - Mladost       4:1     Mladost - Omladinac (GV)       7:0
Svjetlost - Batrina            2:3     Batrina - Svjetlost            2:0
Gardun - Podvinje              2:0     Podvinje - Gardun              4:1
Slavonija - Željeznicar        4:1     Željeznicar - Slavonija        3:0
Svacic - Tomislav              5:0     Tomislav - Svacic              0:1
MV Croatia - Omladinac (C)     2:3     Omladinac (C) - MV Croatia     3:0
Slavonac (NK) - Zadrugar       4:2     Zadrugar - Slavonac (NK)       5:3
Slavonac (SP) - Posavac        2:3     Posavac - Slavonac (SP)        3:0
 
Round 8                               Round 23
Mladost - Svacic               2:2     Svacic - Mladost               2:0
Batrina - Omladinac (GV)       1:1     Omladinac (GV) - Batrina       4:0
Podvinje - Svjetlost           4:1     Svjetlost - Podvinje           0:2
Slavonija - Gardun             3:1     Gardun - Slavonija             3:0
Tomislav - MV Croatia          1:2     MV Croatia - Tomislav          1:8
Omladinac (C) - Slavonac (NK)  0:0     Slavonac (NK) - Omladinac (C)  2:0
Zadrugar - Slavonac (SP)       3:0     Slavonac (SP) - Zadrugar       1:3
Željeznicar - Posavac          3:0     Posavac - Željeznicar          0:3
 
Round 9                               Round 24
MV Croatia - Mladost           1:2     Mladost - MV Croatia           4:1
Svacic - Batrina               4:3     Batrina - Svacic               3:0
Omladinac (GV) - Podvinje      1:0     Podvinje - Omladinac (GV)      3:1
Svjetlost - Slavonija          0:1     Slavonija - Svjetlost          2:0
Gardun - Željeznicar           2:2     Željeznicar - Gardun           6:0
Slavonac (NK) - Tomislav       3:2     Tomislav - Slavonac (NK)       0:0
Slavonac (SP) - Omladinac (C)  2:0     Omladinac (C) - Slavonac (SP)  6:0
Posavac - Zadrugar             0:2     Zadrugar - Posavac             3:1 
 
Round 10                              Round 25
Mladost - Slavonac (NK)        0:3     Slavonac (NK) - Mladost        2:2
Batrina - MV Croatia           2:0     MV Croatia - Batrina           0:2
Podvinje - Svacic              2:1     Svacic - Podvinje              2:0
Slavonija - Omladinac (GV)     0:0     Omladinac (GV) - Slavonija     1:1
Gardun - Svjetlost             1:0     Svjetlost - Gardun             1:1
Tomislav - Slavonac (SP)       3:0     Slavonac (SP) - Tomislav       2:1
Omladinac (C) - Posavac        2:1     Posavac - Omladinac (C)        5:0
Željeznicar - Zadrugar         4:0     Zadrugar - Željeznicar         0:2 
 
Round 11                              Round 26
Slavonac (SP) - Mladost        3:1     Mladost - Slavonac (SP)        7:1
Slavonac (NK) - Batrina        4:0     Batrina - Slavonac (NK)        0:1
MV Croatia - Podvinje          1:0     Podvinje - MV Croatia          3:1
Svacic - Slavonija             3:1     Slavonija - Svacic             3:1
Omladinac (GV) - Gardun        2:0     Gardun - Omladinac (GV)        3:0
Svjetlost - Željeznicar        0:2     Željeznicar - Svjetlost        4:0
Posavac - Tomislav             6:0     Tomislav -Posavac              4:2
Zadrugar - Omladinac (C)       3:0     Omladinac (C) - Zadrugar       2:0 
 
Round 12                              Round 27
Mladost - Posavac              0:2     Posavac - Mladost              2:0
Batrina - Slavonac (SP)        2:0     Slavonac (SP) - Batrina        3:0
Podvinje - Slavonac (NK)       1:0     Slavonac (NK) - Podvinje       1:1
Slavonija - MV Croatia         6:2     MV Croatia - Slavonija         1:5
Gardun - Svacic                2:1     Svacic - Gardun                5:2
Svjetlost - Omladinac (GV)     2:0     Omladinac (GV) - Svjetlost     3:2
Tomislav - Zadrugar            0:0     Zadrugar - Tomislav            0:1
Željeznicar - Omladinac (C)    4:0     Omladinac (C) - Željeznicar    1:1
 
Round 13                              Round 28
Zadrugar - Mladost             2:0     Mladost - Zadrugar             1:1
Posavac - Batrina              3:1     Batrina - Posavac              2:0
Slavonac (SP) - Podvinje       0:0     Podvinje - Slavonac (SP)       3:1
Slavonac (NK) - Slavonija      4:1     Slavonija - Slavonac (NK)      4:2
MV Croatia - Gardun            0:2     Gardun - MV Croatia            7:2
Svacic - Svjetlost             0:0     Svjetlost - Svacic             2:1
Omladinac (GV) - Željeznicar   0:5     Željeznicar - Omladinac (GV)   2:0
Omladinac (C) - Tomislav       3:0     Tomislav - Omladinac (C)       1:0 
 
Round 14                              Round 29
Mladost - Omladinac (C)        3:2     Omladinac (C) - Mladost        1:0
Batrina - Zadrugar             1:2     Zadrugar - Batrina             4:1
Podvinje - Posavac             1:1     Posavac - Podvinje             1:0
Slavonija - Slavonac (SP)      6:2     Slavonac (SP) - Slavonija      4:1
Gardun - Slavonac (NK)         1:0     Slavonac (NK) - Gardun         3:0
Svjetlost - MV Croatia         7:0     MV Croatia - Svjetlost         4:5
Omladinac (GV) - Svacic        2:1     Svacic - Omladinac (GV)        8:0
Željeznicar - Tomislav         5:1     Tomislav - Željeznicar         1:0 
 
Round 15                              Round 30
Tomislav - Mladost             1:1     Mladost - Tomislav             0:1
Omladinac (C) - Batrina        2:1     Batrina - Omladinac (C)        3:1
Zadrugar - Podvinje            2:1     Podvinje - Zadrugar            0:0
Posavac - Slavonija            1:1     Slavonija - Posavac            1:2
Slavonac (SP) - Gardun         0:4     Gardun - Slavonac (SP)         0:0
Slavonac (NK) - Svjetlost      2:1     Svjetlost - Slavonac (NK)      3:2
MV Croatia - Omladinac (GV)    3:5     Omladinac (GV) - MV Croatia    5:1
Svacic - Željeznicar           3:0     Željeznicar - Svacic           3:1 
 

 

 
 

 


Up
 
Copyright [200][Bera] All rights reserved